top of page

Czy jesteś przegranym?Cała swoje życie zastanawiała się nad tym jak ludzie traktuję się nawzajem. I nigdy nie miałem z tym pogodzenia. Ale... 🙂 dzięki Bogu, pojawił się Access, który mówi „ w świadomości wszystko istnieje bez osądu”. Oczywiście trochę się zeszło kiedy ta informacja zaczęła wcielać się w moją rzeczywistość i nie była pięknie wypowiedzianymi słowami tylko świadomością mnie.


Każdy z nas jest totalnie innym istnieniem. I dla każdego z nas TOTALNIE co innego jest prawdą każdego 10 sekund.


To co robią narzędzia Access, to uwidaczniają i nadają mocy temu, co jest prawdą nas, o nas i o naszej rzeczywistości. Więc, jeżeli dla kogoś prawda jest zagrabiać wszystko i wszystkich na rzecz korzyści tylko dla siebie, to popatrz na to jak na interesujący punkt widzenia. I zadaj sobie pytania „ czy to jest prawdą dla mnie?” TAK – NIE. Jeżeli NIE, to nie szukać potwierdzenia dlaczego nie. I przestań się użalać nad sobą, że przez to jesteś PRZEGRANYM, bo nie potrafisz jak inni zagarniać WSZYSTKO TYLKO DLA SIEBIE.


Jeżeli będziesz podążać za tym co jest prawdą dla ciebie – wszystko w twoim życiu będzie przychodzić ci z lekkością, radością i obfitością. Jedyna rzecz, która nie pozwala aby twoja prawdą budowała dla ciebie lekkości ze wszystkim, to osąd.


PAMIĘTAJ nie osądzaj tego co jest dla ciebie PRAWDĄ.


Kamila

Comments


bottom of page