top of page

Dlaczego warto zacząć od Barsa?Sesja Access Bars® – narzędzie, które pojawiło się po raz pierwszy na tej planecie 30 lat temu. Ktoś by powiedział,” Co? Dopiero?”.Tak, to zadziwiające, że dopiero – gdyż to magiczne narzędzie jak „epidemia” rozsiewa się po całym świecie – obecnie Access Bars® praktykowany jest i uczony w 178 krajach.


Dlaczego śmiało możemy nazwać go epidemią? Gdyż jeśli tylko raz doświadczyć magii lekkości, do której to narzędzie zaprasza, pragniesz mieć tego tylko więcej.


Ale czym jest ta Lekkość? O czym tutaj mowa?


Sesja Access Bars®, to niewiarygodnie proste narzędzie. Nie wymaga od nas żadnych predyspozycji ani umiejętności aby go robić. Nie wymaga wyselekcjonowanych warunków. Nie ma żadnych przeciwwskazań. Co oznacz, że może ją robić każdy! Dorosły, dziecko, w gabinecie terapeutycznym lub w domu na podłodze 🙂.


Czym jest Access Bars®? Jest TYLKO i WYŁĄCZNIE uruchomieniem PROCESU ROZŁADOWAŃ nagromadzonych w naszej głowie ładunków elektrycznych (dodatnich i ujemnych) naszych myśli, decyzji, punktów widzenia, kalkulacji, przekonań, zawierzeń, które okupując nasz mózg nie pozwalają mu spostrzegać, być i otrzymywać możliwości dostępnych każdego dnia, w każdym momencie we wszystkich aspektach naszego życia.


Ktoś dawno temu napisał „MYŚLĘ WIĘC JESTEM” największe ograniczenie wszech czasów. Okazuje się, że nie musimy MYŚLEĆ aby BYĆ. Natura nie myśli a Istnieje i Rozwija się. A my ISTOTA LUDZKA tak bardzo zawierzyliśmy MYŚLENIU, że nawet nie spostrzegliśmy jak bardzo ograniczyło to nasze ISTNIENIE i ROZWÓJ. „Gdyby twój logiczny umysł, potrafił rozwiązać wszystkie twoje dylematy, zrobiłby to już dawno temu” Gary M Douglas (twórca Access Consciousness)


Podczas godzinnej sesji Access Bars® dochodzi do tysięcy rozładowań na przestrzeni naszego mózgu, co powoduje, że automatyczne tworzymy tak przestrzeń do innego BYCIA z ciałem, innego BYCIA z tą rzeczywistością, i innego BYCIA jako MY. Naturalnie zaczynamy WIDZIEĆ INNE MOŻLIWOŚCI, tym samym widzimy inny WYBÓR lub w ogóle widzimy wybór tam, gdzie do tej pory wydawało nam się, że go nie mamy.


Access Bars® jest wspaniałym narzędziem terapeutycznym, jednakże może asystować wszystkie inne narzędzia terapeutyczne, rehabilitacyjne, rekonwalescencyjne, kosmetyczne. Dlaczego?? Gdyż większość naszych chorób, problemów, dysfunkcji, urazów, braku posiadanie łatwości w jakichkolwiek dziedzinach życia i bycia tworzymy na podstawie zgromadzonych w naszej głowie tysięcy myśli, emocji i uczuć. Więc rozładowując je raz na zawsze – problemy, choroby, dysfunkcje przestają istnieć.


Dlaczego Access Bars® jest narzędziem obecnych czasów?Pewnie wszyscy zauważyliśmy, że ludzie zaczęli szukać, szukać czegoś WIĘCEJ :-). To więcej znajduje się tuż za gadzylionem (liczba, tak wielka, że tylko Bóg wie, jak wielka) naszych myśli, emocji, decyzji, i zawierzeń. Więc nie szukaj tego na zewnątrz, gdyż to czego szukasz, znajduje się tuż za nimi. I to czego szukasz to ŚWIADOMOŚĆ, którą już JESTEŚ. Zacznij z niej korzystać i tworzyć świadomą rzeczywistość.


Cdn.

Kamila Dolota

Comments


bottom of page