top of page

Obnażenie – Oznaka Słabości czy Wielka Moc i Klucz do Serc Innych Ludzi?Wielu z nas uczy się definicji, czym rzeczy tutaj są od ludzi z tej rzeczywistości, a także poprzez to, co dla innych jest akceptowalne lub nie. Ludzie wokół nas decydują więc o tym, co jest naszą siłą, a co słabością.


Ja w wieku 36 lat dowiedziałam się czym jest OBNAŻENIE i do czego daje mi dostęp, kiedy pozwolę sobie go WYBRAĆ.


OBNAŻENIE jest byciem gotowym, aby otrzymać cokolwiek, nawet to, że będziesz oceniany czy wyśmiewany przez innych oraz to, że TY też czasem kogoś ocenisz. W obnażeniu posiadasz gotowość ukazania Siebie całego, nie próbując udowodnić, że jesteś ideałem, nie próbując udowodnić, że wszystko pojmujesz. Jesteś totalnie bez poczucia racji, barier, niepoprawności czy jakichkolwiek ścian. W naszej ludzkiej rzeczywistości, raczej rzadko wybierany stan.


Jakiego musisz dokonać WYBORU aby WYBRAĆ I STWORZYĆ OBNAŻENIE?

1. Musisz być gotów być sobą ! Wystarczy o to poprosić.

2. Musisz opuścić wszystkie bariery, które stawiałeś przez całe swoje życie, aby utrzymać definicję siebie i tego kim uznajesz, że musisz być.Zadaj sobie pytanie czy na pewno jesteś tymi definicjami???

3. Musisz być gotów otrzymać osąd od publiczności, gdyż tego ich nauczono, że mają osądzać.

4. Mimo poczucia, że intensywność otrzymywania osądu jest tak wielka, że czujesz, że rozpadasz sięna kawałki – opuszczaj bariery jeszcze bardzie, i OBNAŻAJ SIĘ jeszcze bardziej.

5. W miejscu, gdzie wydaje Ci się, że już nie jesteś w stanie dłużej tego wytrzymać – WYTRZYMAJ !!!!


Kiedy nie poddasz się w tym WYBORZE, nie ZREZYGNUJESZ, aby pójść dalej, pojawia się Inny Świat, Świat jedności, komunii i tego co wszyscy z nas szukamy od wieków – ŚWIAT, W KTÓRYM SEPARACJA NIE ISTNIEJE i ŻADEN MAŁY SZTUCZNY OSĄD NIE JEST W STANIE UMNIEJSZYĆ OGROMOWI NASZEGO ISTNIENIA !!!


Kiedy dokonujesz takiego WYBORU, wyboru wyjścia PONAD OSĄD TEJ RZECZYWISTOŚCI, otwierasz wrota dla Ciebie i wszystkich innych, którzy są wokół Ciebie do STANIA SIĘ SOBĄ,NIEOGRANICZONĄ ISTOTĄ, która dzięki Tobie mogła tutaj eksplodować !!! Przywracasz wszystkim WOLNOŚĆ!!!


W tej WOLNOŚCI każdy Twój występ, przemowa czy choćby bycie na SCENIE jest Magicznym ZJAWISKIEM !!!


I wszędzie, gdzie myślisz, że jesteś za słaby, aby to WYBRAĆ, to muszę Cię jednak zaskoczyć – NIE JESTEŚ!!! Każdy z nas może tego dokonać – Wystarczy to Wybrać!

Pamiętaj, każdy Twój WYBÓR jest w Twoich rękach!!!Bo wszystko JEST TYLKO WYBOREM!!!


Ty i Twój Głos

Kamila Dolota znawca pracy scenicznej


コメント


bottom of page