top of page

czw., 04 lip

|

London

LONDYN Lipiec 2024 - Podstawy Access Consciousness

LONDYN Lipiec 2024 - Podstawy Access Consciousness
LONDYN Lipiec 2024 - Podstawy Access Consciousness

Czas i lokalizacja

04 lip 2024, 16:00 – 07 lip 2024, 17:00

London, 20 Gunnersbury Ave, London W5 3QL, Wielka Brytania

O wydarzeniu

Podstawy Access Consciousness® A jeśli możliwa jest zmiana wszystkiego? Co jeśli ty wiesz coś, czego nie wie nikt inny? Co jeśli teraz jest ten czas, żeby wyrazić oraz wybrać wszystko, po co tu przyszedłeś? Klasa Podstawy stworzona jest w taki sposób, żeby dodać ci sił do zmiany wszystkiego i czegokolwiek, co chciałbyś zmienić w swoim życiu.

Otrzymasz cały zestaw narzędzi, które pozwolą tobie przerwać podstawy ograniczeń, z których tak często funkcjonujemy i zbudować nowe podstawy nieograniczonych możliwości tak, żebyś mógł zacząć kreować życie, którego prawdziwie pragniesz. 

Dla kogo? - dla tych, którzy zawsze wiedzieli, że można inaczej - dla tych, którzy zawsze wiedzieli, że można szybciej - dla tych, którzy zawsze wiedzieli, że można lżej - dla tych, którzy zawsze wiedzieli, że może w tym być zabawa, radość i przygoda

Co otrzymasz? - narzędzia, które pozwolą tobie wiedzieć, które wybory będą zawsze poszerzać twoje życie - narzędzia dzięki, którym strach, zwątpienie, żal, złość, wstyd, i paraliżujące emocje już nigdy nie będą miały nad tobą kontroli - świadomość czym są "dziwne", "wywołujące zimny dreszcz" energie, i narzędzia do zmiany tego - świadomość czym jest gaslighting (ubezwłasnowalniająca manipulacja) i jak przestać być pod jej wpływem - nauczysz się 3 wspaniałych narzędzi do pracy manualnej z ciałam - nauczysz się jak świadomie zarządzać przepływami energii, każdej sytuacji, miejsce i komunikacji z innymi I wiele wiele innych informacji, które już na zawsze Zmienią Całe Twoje życie.

Program Czterodniowe zajęcia w godzinach 10:00-18:00 (z godzinną przerwą lunchową). Podczas wykładów będziesz praktykował i udoskonalał sesję Access Bars, wykonywał i otrzymywał 3 dodatkowe narzędzia do pracy manualnej z ciała (Pamięć Komórkowa, BMM, MTVSS). Otrzymasz 80 stronnicowy podręcznik, dyplom ukończenia szkolenia, nagrania z 4 dni warsztatowych i ogromną wiedzę do zmiany nie tylko swojego życia ale każdego kogo napotkasz na swojej drodze. Czego pragniesz? Co chciałbyś, żeby było inaczej? Czy chciałbyś więcej radości? Więcej zabawy? Więcej łatwości? Czy chciałbyś budzić się rano z poczuciem wdzięczności …szczęśliwy, że jesteś na tej planecie?

Czymkolwiek to jest dla ciebie, to JEST to możliwe. Tysiące ludzi na całym świecie wykreowało życie takie, jakiego pragną używając prostych i pragmatycznych narzędzi Access Consciousness®, które zostaną ci na tej klasie przedstawione. Wszystko może się zmienić. Wszystko jest możliwe. Pytanie brzmi- czy to wybierzesz?

Wymogi: Kiedykolwiek ukończona Klasa Access Bars®

Czas trwania: 4 dni 

CZWARTEK  godz. 16:00-20:00 

PIĄTEK-NIEDZIELA  godz. 9:00-17:00 z przerwa na lunch

Koszt klasy: Dla rezydentów Wielkiej Brytanii 2000 /1000 funtów dla powtarzających

Jeśli mieszkasz w innym kraju, zapytaj o koszt Twojego udziału

Miejsce zajęć: Londyn  -  Dom Polski (przy głównej ulicy) 20 Gunnersbury Avenue, W53QL, Ealing Common

Zajęcia prowadzi: Kamila Dolota CFMW

po więcej informacji dzwoń lub pisz do organizatora: Magdalena Kontna tel. 07540232075  lub magdalenasob@wp.p

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page