top of page

pt., 02 sie

|

Warszawa

WARSZAWA Sierpień 2024 - 1-dniowy praktyczny warsztat Access Bars

Czym jest Access BARS? Access to pragmatyczne narzędzie do zmiany rzeczy w twoim życiu, których do tej pory nie mogłeś zmienić.

WARSZAWA Sierpień 2024 - 1-dniowy praktyczny warsztat Access Bars
WARSZAWA Sierpień 2024 - 1-dniowy praktyczny warsztat Access Bars

Czas i lokalizacja

02 sie 2024, 09:00 – 18:00

Warszawa, al. Jerozolimskie 51, 00-697 Warszawa, Polska

O wydarzeniu

Access  Bars to MAGICZNE NARZĘDZIE dzięki, któremu możesz zacząć otrzymywać  WSZYSTKO, Wszystko o co prosisz z LEKKOŚCIĄ? Czy jest to w ogóle  możliwe? Zapewne nie - dla tych, którzy szukają racji i potwierdzenia.  Ale zapewne TAK - dla tych, którzy mają odwagę Stać Się Sobą na rzecz  zmiany, o którą proszą.

Co  byś powiedział na to, że w zaledwie 1 godzinę możesz zmienić całe swoje  życie - relaksując się i odpoczywając jednocześnie? Tysiące ludzi już  tego doświadczyło. O czym tu mowa? To się nazywa Access BARS.

Proces  manualny Access Bars otrzymał Międzynarodowy Certyfikat Terapii  Manualnych Ciała w Stanach Zjednoczonych (National Certification Board  for Therapeutic Massage and Bodywork).

Dla kogo? 

- Dla tych, którzy są gotowi zaprosić więcej możliwości do swojego życia i otworzyć się na otrzymanie wszystkiego czego pragną. 

- Dla tych, którzy poszukują praktycznych narzędzi radzenia sobie ze stresem i napięciem w codziennym życiu. 

- Dla tych, którzy szukają praktycznych wskazówek i narzędzi do tego, aby odblokować swój pełny potencjał i możliwości. 

- Dla tych, którzy są gotowi zmienić perspektywę patrzenia na swój świat po to, aby otworzyć się na nieograniczone możliwości.

Co otrzymasz? 

Praktyczną  wiedzę na temat tego jak rozładować blokady, ograniczające punkty  widzenia, myśli, uczucia, emocje, które uniemożliwiają otrzymanie tego,  czego pragniesz w życiu. Będziesz uczestnikiem dwóch niesamowitych sesji bars.

Jakich efektów możesz się spodziewać?

Efekty zależą tylko od tego, na ile sobie pozwolisz otrzymać zmianę. Wielu osobom sesja Bars zmieniła życie pozwalając uwolnić się od bólu,  ograniczeń w ciele, a także w magiczny sposób otworzyła możliwości,  których wcześniej nie widzieli. Na pewno wyjdziesz  zrelaksowana/y i wypoczęty jak po świetnym masażu, a dodatkowo, jeśli  pozwolisz sobie na więcej zaczniesz zmieniać swoje życie i to, co do tej  pory wydawało Ci się trudne stanie się łatwe.

Program

To  jednodniowe zajęcia na których nauczysz się jak przeprowadzać sesję  Bars. Podczas zajęć wykonasz 2 pełne sesje Bars i 2 pełne sesje  otrzymasz. Dostaniesz wszystkie materiały szkoleniowe oraz certyfikat  uprawniający do wykonywania sesji Access Bars za pieniądze 

ZAJĘCIA ODBĘDĄ SIĘ w PIĄTEK 2 Sierpnia  2024   Rejestracja: godz. 9:00 Zajęcia 09:30- 18:00 Warszawa Al. Jerozolimskie 51, parter

Inwestycja 

1300 zł 

50% dla powtarzających 

Dzieci do 16 roku życia gratis 

Młodzież od 16-18 roku życia płaci połowę

ZAPISY: 

Aby zapisać się na zajęcia przejdź przez proces płatności przy zakupie biletu (zadatek 300 zł). Jeśli chciałbyś skorzystać z innej metody płatności niż jest dostępna na stronie skontaktuj się:   nr tel. 728 999 477 lub mail  kamiladolota@gmail.com

Czy wiesz, że wszystko w życiu może przychodzić ci z lekkością , radością i  obfitością ? 

Jeżeli szukasz właśnie tego, tu jest dobry początek.

Zapraszam serdecznie  

Kamila Dolota CFMW

Bilety

  • Zadatek - rezerwacja miejsca

    Aby zarezerwować miejsce na szkoleniu należy wpłacić 300 zł zadatku.

    300,00 zł

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page