top of page

czw., 15 sie

|

Wrocław (dokładny adres wkrótce)

WROCŁAW Sierpień 2024 - Podstawy Access Consciousness

A GDYBY TAKA ZMIANA BYŁA ZABAWNA, RADOSNA i WSPANIAŁA I WYJĄTKOWA ???

WROCŁAW Sierpień 2024 - Podstawy Access Consciousness
WROCŁAW Sierpień 2024 - Podstawy Access Consciousness

Czas i lokalizacja

15 sie 2024, 17:00 – 18 sie 2024, 17:30

Wrocław (dokładny adres wkrótce), Wrocław, Polska

O wydarzeniu

Z  ogromną przyjemnością mam zaszczyt organizować i zaprosić Ciebie na  Podstawy Access (czyli: The Foundation), które poprowadzi Kamila Dolota, Certyfikowany Facylitator Access, osoba, która 10 lat temu sprowadziła  barsy do Polski!

W czasie tych czterodniowych zajęć  otrzymasz narzędzia i facylitację z każdego obszaru życia, co pozwoli Ci  stworzyć FUNDAMENT, na którym zbudujesz życie jakiego prawdziwie  pragniesz, z lekkością!

Opis wydarzenia i program: 

A GDYBY TAKA ZMIANA BYŁA ZABAWNA, RADOSNA i WSPANIAŁA I WYJĄTKOWA ??? Podstawy Access Consciousness® A  jeśli możliwa jest zmiana wszystkiego? Co jeśli ty wiesz coś, czego nie  wie nikt inny? Co jeśli teraz jest ten czas, żeby wyrazić oraz wybrać  wszystko, po co tu przyszedłeś?

Klasa Podstawy  stworzona jest w taki sposób, żeby dodać ci sił do zmiany wszystkiego i  czegokolwiek, co chciałbyś zmienić w swoim życiu.

Otrzymasz  cały zestaw narzędzi, które pozwolą tobie przerwać podstawy ograniczeń,  z których tak często funkcjonujemy i zbudować nowe podstawy nieograniczonych możliwości tak, żebyś mógł zacząć kreować życie,  którego prawdziwie pragniesz.

Dla kogo? 

- dla tych, którzy zawsze wiedzieli, że można inaczej

 - dla tych, którzy zawsze wiedzieli, że można szybciej 

- dla tych, którzy zawsze wiedzieli, że można lżej 

- dla tych, którzy zawsze wiedzieli, że może w tym być zabawa, radość i przygoda

Co otrzymasz? 

- narzędzia, które pozwolą tobie wiedzieć, które wybory będą zawsze poszerzać twoje życie 

-  narzędzia dzięki, którym strach, zwątpienie, żal, złość, wstyd, i  paraliżujące emocje już nigdy nie będą miały nad tobą kontroli 

- świadomość czym są "dziwne", "wywołujące zimny dreszcz" energie, i narzędzia do zmiany tego 

- świadomość czym jest gaslighting (ubezwłasnowalniająca manipulacja) i jak przestać być pod jej wpływem 

- nauczysz się 3 wspaniałych narzędzi do pracy manualnej z ciałam 

- nauczysz się jak świadomie zarządzać przepływami energii, każdej sytuacji, miejsce i komunikacji z innymi I wiele wiele innych informacji, które już na zawsze Zmienią Całe Twoje życie.

PROGRAM 

Trzy i półdniowe zajęcia w godzinach. Podczas wykładów będziesz praktykował i udoskonalał sesję Access Bars, wykonywał i otrzymywał 2 nowe procesy na ciało. Otrzymasz  narzędzia i facylitację z każdego obszaru życia, co pozwoli ci stworzyć  PODSTAWĘ SWOJEGO ŻYCIA, na której zbudujesz życie jakiego pragniesz, z  lekkością!

Nowe procesy na ciało: 

1.  Proces ma za zadanie wyjąć nas z przypuszczeń i założeń jakie powinno  być nasze życie. Co mogę tu tworzyć? Kim mogę tu być? Jaka może być moja  rzeczywistość na bazie tego, co definiują inni jako moja rzeczywistość. 

2. Proces ma za zadanie wyjąć nas z reakcji. Nam się wydaje, że wybieramy  mówiąc "nie, nie zgadzam się z tym co mówi ta rzeczywistość" "nie,  niepodporzadkuje się pod to" ale tak na prawdę kiedy jesteśmy w reakcji  do tej rzeczywistości to nie pozwala mieć wolnego wyboru. Zadaniem tych procesów jest wyjąć nas z systemu.

Otrzymasz: 

- 80-stronicowy podręcznik, 

- dyplom ukończenia szkolenia, 

- nagrania że wszystkich dni warsztatowych 

- i ogromną wiedzę do zmiany nie tylko swojego życia ale każdego kogo napotkasz na swojej drodze. 

Czego  pragniesz? Co chciałbyś, żeby było inaczej? Czy chciałbyś więcej  radości? Więcej zabawy? Więcej łatwości? Czy chciałbyś budzić się rano z  poczuciem wdzięczności …szczęśliwy, że jesteś na tej planecie?

 

Czymkolwiek  to jest dla ciebie, to JEST to możliwe. Tysiące ludzi na całym świecie  wykreowało życie takie, jakiego pragną używając prostych i pragmatycznych narzędzi Access Consciousness®, które zostaną ci na tej  klasie przedstawione. Wszystko może się zmienić. Wszystko jest możliwe. Pytanie brzmi- czy to wybierzesz?

Wymogi: Kiedykolwiek ukończona Klasa Access Bars®

Czas trwania:  4 dni

CZWARTEK godz. 13:00-20:00 z przerwa na lunch PIĄTEK-SOBOTA  godz. 9:30-18:00 z przerwa na lunch NIEDZIELA godz. 9:30-14:30

Koszt klasy: 

Dla rezydentów Polski 7600 zł/ 3800 zł 

dla powtarzających UWAGA: cena  uległa zmianie 

Jeśli mieszkasz w innym kraju, zapytaj o koszt Twojego udziału

Miejsce: Wrocław (adres wkrótce podamy)

Organizator: 

Justyna M. Strycharz tel. 790 795 096

ZAPISY: Aby zapisać się na zajęcia przejdź przez proces płatności przy zakupie biletu (zadatek 600 zł). Jeśli chciałbyś skorzystać z innej metody płatności niż jest dostępna na stronie skontaktuj się:   nr tel. 728 999 477 lub mail  kamiladolota@gmail.com

Zajęcia prowadzi: Kamila Dolota CFMW 

TYLKO TY wiesz jak zbudować świat, który pracuje dla ciebie ! Nie czekaj i sięgnij po to już dzisiaj:-)!!!

Bilety

  • Zadatek - rezerwacja miejsca

    Aby zarezerwować miejsce na szkoleniu należy wpłacić 600 zł zadatku.

    600,00 zł

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page