top of page

Warsztat Access Facelift

Kamila Dolota

TWÓJ INSTRUKTOR

Kamila Dolota

Certyfikowany Facylitator Access Facelift

Inwestycja

1650 zł

Czas trwania

1 dzień

Czy proces starzenia można odwrócić w naturalny sposób? Czy mogę pomóc mojemu ciału odzyskać witalność i energię życiową?Access Energetyczny Facelift to niesamowity proces na ciało, który w całkowicie naturalny sposób przywraca witalność, młodość, piękno Twojego ciała.


 

Dlaczego nasze ciało się starzeje? Tak naprawdę jesteśmy niegraniczonym istnieniem, które posiada moc kreowania wszystkiego czego pragnie, nawet wiecznie młodego ciała. Nasze ciało wygląda jednak tak jak punkty widzenia na jego temat. Uwierzyliśmy, patrząc i słuchając innych, że starość jest nieuchronna.To punkty widzenia i projekcje na nasze ciało tworzą je takim jak je widzisz.Wykonując Access Energetyczny Facelift® pomagasz swojemu ciału pozbyć się ograniczających punktów widzenia, przekonań, wzorców i projekcji, które na nie nakładałaś. Dodatkowo zasilasz ciało odżywczą energią, której ono najbardziej potrzebuje, Jeśli będziesz gotowa na otrzymanie wszystkiego, co sesja może Ci zaoferować efekty przekroczą Twój oczekiwania.


Proces jest całkowicie nieinwazyjny i polega na przyłożeniu rąk do odpowiednich miejsc na twarzy lub ciele.W ten sposób pozwalamy ciału otrzymać energię, która jest podstawowym paliwem naszego funkcjonowania.

bottom of page